SİİRT BITTIM SABUNU ONLİNE SATIŞ SİTESİ
TELEFONLA SİPARİŞ : 0542 368 50 37

bıttım sabunu ile varislere son

bıttım sabunu ile varislere son

Varisler vücutta oluşan dolaşık bozukluğundan kaynaklanmaktadır. Siirt bıttım sabunu satın almak için en geçerli sebeplerden biri de varislerdir. Hamilelik dönemi, fazla kilolar, sigara tüketimi, yaşlanma etkileri, hareketsiz ve aşırı sürede ayakta geçirilen yıllar da varis oluşumuna sebep olmaktadır.

Bıttım sabunuyla düzenli olarak temizlenen ve masaj yapılan cilt yüzeyinde bulunan gözenekler açılır ve dolaşım da böylece hareketlenir. Dolaşımın hareketlenmesi kan akışında rahatlama yaşanması anlamına gelir. Bu işlemin sürekli ve düzenli olarak uygulanması bacağın yüzeyinde oluşan veya oluşabilecek varis görüntülerini ortadan kaldıracaktır. Cilt sürekli olarak hava alıp beslendiği için de daha sağlıklı olacaktır.

Her gece düzenli olarak bıttım sabunu ile bacaklara masaj yapmanızı öneririz. Bu masaj için kabak lifi oldukça uygun bir malzemedir. Kabak lifi aynı zamanda kan dolaşımını da hareketlendirmektedir. Bu işlem selülit için de oldukça faydalıdır. Bıttım sabunuyla varisler için yapılacak olan masajda hareketler ayak ucundan yukarıya doğru olmalıdır.
http://www.organikbittimsabunu.com/
http://www.organikbittimsabunu.com/