SİİRT BITTIM SABUNU ONLİNE SATIŞ SİTESİ
TELEFONLA SİPARİŞ : 0542 368 50 37

bıttım sabunun pazar payı

bıttım sabunu pazar payının gün geçtikçe arttığını hepimiz satışlarının artışıyla görebiliyoruz. ülkemiz doğanın yeri ve doğal sabunların üretildiği en çok ülkelerden biridir. sizlere Siirt bıttım sabunundan bahsetmek istiyorum. Sabun Türkiye'nin güneydoğu bölgesinin şirin ili olan siirtte üretilmektedir. Evlerde menengiç yağının bitkisi ile üretilen sabun el yapımı olarak üretilir. Diğer sabunlara göre en büyük farkı fabrikasyon sabun olmayışıdır. aktarlarda veya marketlerde göreceğiniz gibi 1 adet sabunların  tane 1 veya 2 liraya satılmış olması bunun ne kadar doğal olup olmadığını nasıl belli edebilir ki?

Bu tür yerlerden sabun almak yerine Siirt'e özgü üretilen bıttım sabununu kullanmaya ne dersiniz? bıttım sabunu pazar payını arttırmasıyla son zamanlarda artık her ilde ve her köşede bıttım sabunu satış dükkanı açılmaktadır. sabun son zamanlarda rekor tanınma yapmasıyla birlikte sabunun faydalarını bilen sabundan hemen almak istiyor. peki her bıttım sabunu gerçekten organik mi üretiliyor?

sizlere en önemli tavsiyelerimden biri siirt ili haricinde göreceğiniz bıttım sabunlarını dikkate almamanızdır. çünkü her sabun organik değildir. belirttiğimiz gibi organik bıttım sabunu sadece Siirt ilinde üretilmektedir. siirtte üretilmesinin sebeplerinden biri sabunda kullanılan menengiç yağının sadece siirtte özgü olmasından kaynaklanmaktadır.

organik olmayan bıttım sabunlarında zeytin yağı kullanılmaktadır. zeytin yağı zaten her sabunda kullanılan pasif bir sabun için kullanılan yağ ürünüdür. bizim bizzat kendi evlerimizde ürettiğimiz bıttım sabunlarında kesinlikle zeytin yağına üretiminde yer vermeyiz. sadece içeriğinde menengiç bitkisinin yağı ve su karışımı kullanılmaktadır.

piyasada sabun satışının artmasıyla artık bıttım sabunu olmayan sabunun bile ismi siirt bıttım sabunu olarak adlandırılıyor. bunlarda tabi ki müşteriyi birer kandırmacalardan biridir. sizlere bu makalemizde sabunun sadece siirtte satılıp ve üretildiğini bildirmek istiyorum. bıttım sabunu siirtin yöre halkının eliyle üretilen sabun çeşididir. bildiğiniz gibi diğer ev sabunlarının üretimi gibi değildir. üretimi zor aşamalar atlatarak yapılır. 

sabunu siirtten nasıl temin edebilirsiniz? internet sayfamızda şuanda üst sağ kısımda bulunan sipariş ver menüsüne tıklayarak sizlere ait adres bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. gönderdiğiniz sipariş bilgileriyle satış sorumlumuz sizlerle iletişime geçerek sabun sipariş onay teyidi ile bilgilendirileceksiniz.
http://www.organikbittimsabunu.com/
http://www.organikbittimsabunu.com/