SİİRT BITTIM SABUNU ONLİNE SATIŞ SİTESİ
TELEFONLA SİPARİŞ : 0542 368 50 37

bıttım sabunu fiyatı

bıttım sabunu fiyatı

Kalitesiz bıttım sabunu ürünleri fiyatları çok pahalıyken organik bıttım sabunun fiyatı hem daha ucuz hem de daha çok kaliteli. Gelişen teknolojiler ile bıttım sabunu satışları internet üzerinden o kadar çok artmış oldu ki, birçok firma sabunu ticaret amaçlı satmaya çalışıyor. Öncelikle sabunun 1 kilogram fiyatı 25 TL'dir. Farklı firmalar sabunun 1 kg fiyatını ortalama 15 ila 50 TL arasında satışa sunmaktadır. Bunlar müşteri zor aşamalardan biri oluyor. Akıllara takılan sorulardan biri; 15 liraya doğal 1 kg sabun mu olur? Bunun yapımında kullanılan yağ oranı %100 olursa 15 liraya maliyetide asla olmaz.

Müşterilerimiz için yıllardır sabit fiyat satan GÜREL ticaret olarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Sabun tamamıyla organik ve bıttım yağından üretilen içeriğinde %100 bıttım kullanılan sabunlardan biridir. İnternet sitemizde kolayca sipariş formunu doldurmanız bizler için yeterlidir.

Fiyat konusunda ortalama sabunun 1 kilogram fiyatı 25 TL'dir. Firmamızın fiyat kampanya listesi şöyledir; 1 KG bıttım sabunu 25 TL + kargo ücreti 5 TL. 2 KG 45 TL kargo ücreti 5 TL. 3 KG 60 TL kargo ücretsiz ve özel banyo lifi firma olarak alıcılara hediyemizdir.
http://www.organikbittimsabunu.com/
http://www.organikbittimsabunu.com/