SİİRT BITTIM SABUNU ONLİNE SATIŞ SİTESİ
TELEFONLA SİPARİŞ : 0542 368 50 37

bıttım sabunu kullananlar memnun

Bıttım sabunu kullanan müşterilerimiz tamamıyla sabundan memnun. İşte sabunu kullananların yorum ve görüşleri.

Emine Akbulut: Saçlarıma sabunu kullanırken faydası yok sıradan bir sabun olduğunu düşünmüştüm, meğersem yanılmışım sabun etkisini hemen gösterdi. Cildim de lekeler vardı bu sayesinde geçti söyleyebilirim. Üreticisine teşekkürler.

Davut Gürel: Bıttım sabunu Siirt'te yapılıyor bende Siirt'liyim sabun tamamıyla el yapmı olarak ve fabrikasyon yardımı almayarak üretilmediğini gördüm. Gerçekten faydalı ve organik bir sabun.

Cihat Kılıç: Saçlarım için kullanmayı denedim. Deneme amaçlı 1 kilogram sipariş vermiştim. Kullanmaya başladım yavaş yavaş etkisini gösterdi. Daha çok etkisini görmüş olursam buraya yorum devamını iletirim.

Çiçek Bulut: Siirt'te bıttım, yetiştiriliyor. Bu bıttım sayesinde yapılıyor sabun arkadaşlar. Organik üretiliyor gönül rahatlığı ile sipariş verip cildinize sabunu kullanabilirsiniz.

Erhan Birtat: Siirt bıttım sabunundan gerçekten çok memnun kaldım. Yakın zamanda tekrar sipariş vereceğim.

Zümra Tutku: Sivilce sorunlarımı organik sabununuz sayesinde çözdüm. Çok teşekkür ederim.

Bıttım sabunu kullanıcıların birkaçının yorumunu sizlerle paylaştık. Organik yollarla üretimi sağlanan sabunumuzdan sipariş vermek için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kimyasal barındıran sabunlara artık son.
http://www.organikbittimsabunu.com/
http://www.organikbittimsabunu.com/